
An & Suz Cosy Living opent deuren in hartje Delden
NieuwsDelden - Aan de Langestraat 49b in Delden opent op zaterdag 2 mei a.s. een nieuwe decoratiewinkel: An & Suz Cosy Living. Achter dit initiatief staan de Armeense onderneemsters Anush van Bloemboutique Anush en Angelika van Angelika Hairstyling. Om eventuele misverstanden meteen weg te nemen: beide zaken blijven gewoon bestaan op hun vertrouwde plek en gaan niet sluiten of verhuizen.
Met An & Suz Cosy Living realiseren Anush en Angelika een langgekoesterde wens. Vooral Angelika had haar oog al geruime tijd laten vallen op het tegenover haar salon liggende pand van ruim 220 vierkante meter. Toen de kans zich voordeed, besloten de twee vriendinnen door te pakken. Sinds oktober werken ze intensief aan het samenstellen van een even indrukwekkend als onderscheidend assortiment.
Zorgvuldig geselecteerde items van hoge kwaliteit
De winkel richt zich op stijlvolle woonaccessoires met een eigen karakter. Denk aan kunstbloemen, -planten en -bomen die nauwelijks van echt te onderscheiden zijn, aangevuld met robuuste potten en plantenbakken voor binnen en buiten. Daarnaast bestaat het aanbod uit diverse vazen, schalen, spiegels en lampen in creatieve vormen, kleuren en materialen. Geen vluchtige trends of standaardproducten, maar zorgvuldig geselecteerde items van hoge kwaliteit. De inkoop en import regelen Anush en Angelika volledig in eigen beheer, waardoor ze een eigen signatuur aan hun collectie geven.
Bijnamen uit vriendschap ontstaan
De naam An & Suz verwijst naar hun jarenlange vriendschap en gedeelde achtergrond. Anush wordt door Angelika al jaren ‘An’ genoemd en Angelika op haar beurt ‘Suz’, afgeleid van haar tweede naam Suzanna. Die persoonlijke band vormt de basis van dit gezamenlijke avontuur.
Hoewel de winkel hun (bij)namen draagt, zullen de onderneemsters er niet dagelijks zelf aanwezig zijn. De fysieke aanwezigheid in de winkel ligt in andere handen, maar de betrokkenheid blijft groot. “We zitten letterlijk om de hoek, dus als het nodig is, zijn we er zo”, aldus de initiatiefnemers. Ondernemend Delden reageert enthousiast op de komst van de nieuwe winkel. Het karakteristieke pand krijgt weer een mooie invulling en wordt gedragen door bekende gezichten.
Officiële opening zaterdag 2 mei aanstaande
De officiële opening vindt plaats op zaterdag 2 mei van 11.00 tot 16.00 uur. Die dag is er ook de maandelijkse Streekmarkt, wat een bezoek aan Delden extra aantrekkelijk maakt. Anush (An) en Angelika (Suz) zijn die dag uiteraard zelf aanwezig om iedereen welkom te heten, sfeer te proeven en zich te laten verrassen en adviseren. Want behalve hairstyling is homestyling ook een creatieve gave van Angelika. Vanaf 5 mei zijn de openingstijden als volgt: dinsdag tot en met vrijdag van 10.30 tot 17.00 uur en de zaterdag van 10.30 tot 16.00 uur.
An & Suz Cosy Living, Langestraat 49b in Delden of volg ze op Instagram en Facebook.
Foto volgt nog!















